پرسیس - توسعه و تکمیل

ورود کاربران

Alexa Review

TOP_PANEL

دانش من ناقص است؛و وقتم محدود. همه انگیزه من از راه اندازی این سایت این است که با کمک شما این دو نقیصه را رفع و جبران کنم. به لطف حضور متخصصان رشته های مختلف، این سایت می تواند تبدیل به یک دانشگاه+کارگاه شود. خوش آمدید!

TwitterFacebookRSSlinkedin

 


در توسعه و تکمیل پروژه پر شریک شوید

چندین پروژه در کنار زبان برنامه نویسی پرسیس وجود دارد که هر کدام بر روی این زبان تاثیرات مهمی می گذارند. کار کردن روی هر یک از این پروژه ها نیاز به وقت، دانش مربوط به آن پروژه و چه بسا خلاقیت و نوآوری دارد. از آنجا که کار جمعی از بسیاری جهات به تکمیل این پروژه ها کمک می کند؛ دست یاری  همه علاقمندان را به گرمی می فشارم و از تلاش شما جهت پیش بردن این پروژه ها استقبال می کنم.

بدیهی است که زحمت های شما بدون ارج و اجر نمی ماند و حتما با توافق دو طرفه راه هایی برای جبران زحماتتان خواهیم یافت.

پروژه های در حال اجرا از این قرارند:

1- مترجم زبان پرسیس

2- محیط توسعه یکپارچه(IDE)

3- آزمون های خودکار

4 - کنسول فارسی

پروژه های دیگری مثل «پرسیس برای لینوکس» ، «مفسر و دیباگر پرسیس» و «پرسیس تحت وب» نیز هستند که هنوز در مورد آنها هیچ کاری انجام نشده و تنها در حد ایده و موضوع هستند. 

برای بحث و تبادل نظر پیرامون هریک از این پروژه ها در انجمن تیم توسعه پرسیس ثبت نام کنید.

در ضمن سورس پروژه های مختلفی که تا این لحظه ایجاد و بر روی آنها کار شده است بر روی سرور BitBucket آپلود می شود و از طریق آدرس git.parproject.ir قابل دسترسی خواهد بود. برای استفاده از همه امکانات این سرور و مشارکت در تکمیل پروژه نیاز به ابزار کنترل نسخه Git دارید.

 البته با توجه به تصمیم فعلی مبنی بر به تعویق انداختن زمان عرضه عمومی پروژه، در حال حاضر سورس پروژه های اصلی قابل مشاهده و دانلود نیستند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

GOTO_TOP

مستندات